Cenník

Ak prechádzate našimi stránkami, znamená to, že ste si vedomí, akú má pre vás vaše zdravie hodnotu. Je to niečo, čo sa nedá len tak ľahko získať späť, keď ho raz stratíme.

NFI diéta bola špecificky navrhnutá na dosiahnutie remisie cukrovky 2. typu. Jej blahodarným vedľajším účinkom je aj zlepšenie krvného tlaku, triglyceridov a cholesterolu kvôli cielenému účinku na tuky/lipidy v tele (prevažne v oblasti brucha) a ich neustálemu odbúravaniu. Ďalším dôležitým benefitom NFI diéty je výrazná strata hmotnosti. Ak budete presne nasledovať NFI diétny plán vygenerovaný presne pre vás, prvé výsledky uvidíte už v prvom týždni. NFI diétne plány sú pripravené presne pre vás na základe vašej súčasnej hmotnosti a vždy len na dva týždne.

Aby boli plány maximálne účinné, musia sa v dôsledku straty hmotnosti prerátať každé dva týždne. Preto až po ukončení desiateho dňa a zaslaní vašej súčasnej hmotnosti si môžete kúpiť NFI diétny plán na ďalšie dva týždne.

Registrácia na našej stránke je bezplatná. Po vytvorení vášho osobného účtu a vyplnení formulára s údajmi, ktoré sú potrebné na prípravu vášho NFI plánu, si budete môcť kúpiť váš plán na prvé dva týždne. NFI plán vám bude odoslaný na e-mail do 48 hodín vo formáte PDF.

Cena každého dvojtýždňového NFI plánu pre stratu hmotnosti je

33,- € s DPH

(Bez DPH: 27,50 €)

Kúpte si NFI diétny plán teraz

Platbu môžete uskutočniť priamo prevodom na náš účet v Tatra banke:
Názov spoločnosti: NFI, s.r.o.
Tatra Banka a.s., Liptovský Mikuláš
Číslo účtu: 2946076371/1100
SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK80 1100 0000 0029 4607 6371

Tím NFI vám praje veľa úspechov na ceste k vysnívanej hmotnosti a zdravému životnému štýlu.

 

Dôležité upozornenie: Všetky NFI diétne plány obsahujú z času na čas malé množstvo orechov. Používame hlavne píniové oriešky a vlašské orechy. Orechy nemôžu byť z plánu vynechané, inak by diéta nebola nutrične vyvážená. Z toho dôvodu NFI diéta nie je vhodné pre ľudí s alergiou na orechy.

 

Čo naši klienti hovoria

Ivan P.
Slovensko

Bola mi diagnostikovaná cukrovka 2. typu a nasadená inzulínová liečba (90 j. denne). Keďže som vodič s povolania, nemohol som vzhľadom k diagnóze túto prácu vykonávať. Neskôr prišla ponuka od pani MUDr. Lejavovej na NFI protokol. Už po niekoľkých dňoch som zbadal účinky ohľadom znižovania cukru v krvi. Po cca 5-6 týždňoch sa stav cukru upravil natoľko, že som prestal brať inzulín a boli mi nasadené tabletky. Od tohto času som sa znova mohol vrátiť späť k môjmu povolaniu - vodič z povolania. Ešte raz by som chcel vysloviť veľké ďakujem!

Eva A.
Slovensko

Som nesmierne rada, že som sa v roku 2020 rozhodla dať na boj s cukrovkou a kilami. Bol to náročný rok, no veľa som sa naučila. Schudla som celkovo 22 kg a cukor mám ustálený. Mudr. Lejavová pri mojej poslednej kontrole bola spokojná a znížila mi dávku lieku na diabetes a jeden už neužívam vôbec, bol vylúčený asi po 2 mesiacoch na NFI protokole. Je dôležité povedať aj to, že sa mi upravil krvný tlak a cholesterol, nemám už žiadne lieky, som mobilnejšia a pohyblivejšia. Toto je prvýkrát, čo som schudla tak výrazne. Pokúšala som sa o chudnutie mnohými diétami už veľa krát, ale bez dlhodobých úspechov. Vždy prišiel jojo efekt. Ďakujem, že vďaka NFI môžem žiť plnohodnotnejší život.

Veronika B.
Slovensko

Toto je krátky príbeh o tom, ako mi NFI diet zmenila život. Po dvoch pôrodoch sa moje telo zmenilo na nepoznanie, Čítať viac ...

Oľga Š.
Slovensko

Chcela by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti so stravovaním na NFI protokole. Predtým som skúšala rôzne diéty a tabletky na chudnutie, no bohužiaľ, Čítať viac ...

Jozef B.
Slovensko

O NFI protokole som sa dozvedel od môjho kardio lekára. Moja váha v júli 2019 bola 109kg a mal som veľmi zlé výsledky lipidov, cholesterolu, glykémií Čítať viac ...

NFI Diétny plán na mieru