Príbehy NFI klientov

Jozef B.

O NFI protokole som sa dozvedel od môjho kardio lekára. Moja váha v júli 2019 bola 109kg a mal som veľmi zlé výsledky lipidov, cholesterolu, glykémií a roky som sa liečil na vysoký krvný tlak. V živote som sa snažil niekoľkokrát schudnúť rôznymi diétami, ktoré však vždy mali jojo efekt a dokonca som pribral oveľa viac kíl. NFI protokol mi ponúkol riešenie – detailný jedálniček. Absolvoval som ho s manželkou a to mi pomáhalo s dodržiavaním jedálenského režimu. Jedli sme len predpísané jedlá a určené ingrediencie. Na protokole som 7. mesiac s úbytkom váhy 30kg. Môj zdravotný stav sa zlepšil. Momentálne neužívam lieky na diabetes ani na vysoký krvný tlak. Som aktívny 61 ročný človek. Vládzem cvičiť a absolvujem dennodenné vychádzky rýchlym tempom. Fyzicky pracujem bez problémov. Zlepšil sa aj môj psychický stav. Nedokážem už pasívne sedieť, mám veľa aktivít a vízie. Doporučujem NFI protokol každému s podobnými problémami.

Ivan P.

Bola mi diagnostikovaná cukrovka 2. typu a nasadená inzulínová liečba (90 j. denne). Keďže som vodič s povolania, nemohol som vzhľadom k diagnóze túto prácu vykonávať. Neskôr prišla ponuka od pani MUDr. Lejavovej na NFI protokol. Už po niekoľkých dňoch som zbadal účinky ohľadom znižovania cukru v krvi. Po cca 5-6 týždňoch sa stav cukru upravil natoľko, že som prestal brať inzulín a boli mi nasadené tabletky. Od tohto času som sa znova mohol vrátiť späť k môjmu povolaniu - vodič z povolania. Ešte raz by som chcel vysloviť veľké ďakujem!

Eva A.

Som nesmierne rada, že som sa v roku 2020 rozhodla dať na boj s cukrovkou a kilami. Bol to náročný rok, no veľa som sa naučila. Schudla som celkovo 22 kg a cukor mám ustálený. Mudr. Lejavová pri mojej poslednej kontrole bola spokojná a znížila mi dávku lieku na diabetes a jeden už neužívam vôbec, bol vylúčený asi po 2 mesiacoch na NFI protokole. Je dôležité povedať aj to, že sa mi upravil krvný tlak a cholesterol, nemám už žiadne lieky, som mobilnejšia a pohyblivejšia. Toto je prvýkrát, čo som schudla tak výrazne. Pokúšala som sa o chudnutie mnohými diétami už veľa krát, ale bez dlhodobých úspechov. Vždy prišiel jojo efekt. Ďakujem, že vďaka NFI môžem žiť plnohodnotnejší život.

Oľga Š.

Chcela by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti so stravovaním na NFI protokole. Predtým som skúšala rôzne diéty a tabletky na chudnutie, no bohužiaľ, schudla som len pár kíl a váha sa opäť vrátila. Ale teraz je to fantastické. Hoci som tomu na začiatku vôbec neverila, stalo sa to skutočnosťou. Za prvých 14 dní som schudla 3kg a nasledovalo to ďalej a za 3 mesiace som schudla 20kg. Kilá išli dole a mňa to veľmi bavilo aj keď to bola výzva. Strava bola výborná a najdôležitejšie je to, že som nikdy nemohla byť hladná. Po skončení NFI protokolu som si na danú stravu zvykla a pokračujem v zdravom stravovaní aj naďalej. A nie len, že som vďaka NFI protokolu schudla, vysadila som tabletky na vysoký krvný tlak a upravila sa mi liečba pri cukrovke 2. typu. Veľmi sa z toho teším. Môj život je teraz oveľa lepší, viem, čo môžem jesť, aby som sa cítila fajn. Teším sa z toho, že som stretla takých skvelých ľudí, čo mi s tým pomohli. Veľmi pekne vám za to ĎAKUJEM!

Veronika B.

Toto je krátky príbeh o tom, ako mi NFI diet zmenila život.
Po dvoch pôrodoch sa moje telo zmenilo na nepoznanie, hľadala som dlho správnu cestu a hlavne odhodlanie, kadiaľ sa vyberiem, až som natrafila na NFI. Dali sme sa na to s maminou, ona kvôli diabetes a ja kvôli nadváhe. Zo začiatku to nebolo ľahké, ale odhodlanie bolo silnejšie a už po prvých dvoch týždňoch som schudla 6,6 kg. Neskutočne ma to naštartovalo a do dnešného dňa (po 17 týždňoch) mám - 26 kg a idem ďalej. Zmenilo sa mi trávenie - mala som ťažkosti skoro každý večer, pričom dnes nemám žiadny problém, ďalej taktiež zmena energie v tele je neporovnateľne lepšia. Za mňa palec hore a vrelo odporúčam zmeniť stravovacie návyky a životný štýl ...
Čo sa týka maminy, po 17 týždňoch (váha -25kg) a je bez liekov na cukrovku a tlak.

NFI Diétny plán na mieru